Show Baneka za uvjerljivo slavlje Uspinjače!

Show Baneka za uvjerljivo slavlje Uspinjače! Futsal Magazin

U prvom susretu 2. kola 1.HMNL, Uspinjača je uvjerljivo na svome terenu svladala Albona Potpićan `98 rezultatom 7:2.

Susret bolje otvaraju gosti te već nakon tri minute dolaze u vodstvo, a strijelac je Stojak. Punih deset minuta trebalo je Uspinjači da stvari vrati na početak. Pogodio je mladi U-21 reprezentativac Hrvatske, Matija Uremović. Dvije minute prije kraja poluvremena Uspinjača potpuno preokreće rezultat u svoju korist. U istoj minuti mreža gostiju tresla se čak dva puta, a strijelac oba pogotka je kapetan Uspinjače, Mislav Banek.

Tamo gdje je Banek stao u prvom poluvremenu nastavio je u drugom. Odmah čim se krenulo u nastavak povisio je vodstvo svoje momčad na 4:1. Domaći su utakmicu prelomili u razmaku od samo tri minute. Prvo je Klindić u 28. minuti povisio na 4 razlike da bi Tino Čirjak u 31. minuti pogodio za 6:1. Pet minuta kasnije Stojak svojim drugim pogotkom smanjuje na 6:2 da bi Banek svojim četvrtim pogotkom stavio točku na i.

USPINJAČA - ALBONA POTPIĆAN `98 7:2 (3:1)

USPINJAČA: Matijević, Toth, Čirjak, Šestić, Banek, Opuhač, Gašparinčić, Uremović, Ćosić, Klindić, Smolić, Lazanin, Janeš, trener: Hulenić

ALBONA POTPIĆAN `98: Zahtila, P. Drndić, K. Drndić, Peričić, Stojak, Bilušković, Jašarević, Barlessi, Crljenica, Zdrilić, Katović, trener: Tomić

STRIJELCI: 0:1 Stojak 3, 1:1 Uremović 13, 2:1 Banek 19, 3:1 Banek 19, 4:1 Banek 21, 5:1 Klindić 28, 6:1 Čirjak 31, 6:2 Stojak 36, 7:2 Banek 40