Nacional Zagreb slavi treći uzastopni naslov prvaka Hrvatske!

Nacional Zagreb slavi treći uzastopni naslov prvaka Hrvatske! Nacional Zagreb FC

Pobjedom u trećoj finalnoj utakmici nad Split Tommy(6:1), Nacional je osigurao treći uzastopni naslov prvaka Hrvatske.

Nacional na superioran način osvojio još jedan naslov prvaka Hrvatske. U trećoj utakmici slavili su 6:1 te tako ostavili Split Tommy bez ikakve sanše za naslovom.

Susret bolje otvaraju domaći te već nakon 15 sekundi dolaze u vodstvo preko najboljeg igrača finalne serije Kristijana Čujeca. Veliki je to bio šok za goste. Na novi pogodak čekali smo do 11. minute kada najbolji strijelac 1.HMNL, Kristijan Postružin na asistenciju Novaka pogađa za 2:0. Tri minute kasnije Split smanjuje rezultat preko Rafinhe.

U nastavku na terenu smo vidjeli samo jednu momčad, Splićani jednostavno nisu mogli opasnije ugroziti vratar Carlosa Espindole. A na suprotnoj strani igrači Nacionala nisu imali milosti prema Jukiću. Prvo je Rajčević sa dva pogotka povisio vodstvo na 4:1 da bi pobjedu potvrdili Postružin te Čujec. Veliko slavlje Nacionala moglo je početi.

NACIONAL ZAGREB - SPLIT TOMMY 6:1 (2:1)

NACIONAL ZAGREB: Carlos Eduardo Nesello Espindola, Čujec, Jakovljević, Toth, Gudasić, Novak, Sekulić, Postružin, Rajčević, Čirjak, Jelovčić, Pavlić, Jamičić, trener: Morina

SPLIT TOMMY: Jukić, Kosor, Grcić, Vladović, Jesus Rodriguez Cruz, Ćorluka, Grbić, Suton, Raphael Bilhalva Mathias, Marić, Babić, Pavlović, trener: Victor Acosta Garcia

STRIJELCI: 1:0 Čujec 1, 2:0 Postružin 11, 2:1 Rafinha 14, 3:1 Rajčević 22, 4:1 Rajčević 29, 5:1 Postružin 31, 6:1 Čujec 40

Redakcija Futsal BALKAN ovim putem čestita Nacional Zagreb na trećem uzastopnom naslovu prvaka Hrvatske.