Split lagano do finala!

Split lagano do finala! Studio Bonačić

U trećoj polufinalnoj utakmici Split Tommy lakše od očekivanog svladao je Futsal Dinamo rezultatom 3:0 te tako osigurao prolazak u finale gdje ga čeka zagrebački Nacional.

Jednu veliku domaniciju Split Tommy vidjeli smo u ovome susretu. Zaista zvuči nevjerovatno, ali prvi udarac na vrata Luketina gosti su imali tek pred sam kraj susreta. Prvu veliku priliku imali su domaći već u 4. minuti kada udarac Koturović brani Škorić. Dvije minuti kasnije Split je poveo! Lijepo su izigrali obranu gostiju te Grbić nesebično dodaje Ćorluki koji lagano pogađa za vodstvo domaćih. Na nova uzbuđenja čekali smo do 15. minute kada udarac Grbića odsjeda na vratnici. Dvije minute kasnije novi pogodak u mreži Škorića. Lijepu akciju iz tri poteza Jesus je okrunio pogotkom.

U nastavku ista slika kao i u prvom poluvremenu. Gosti su jednostavno bili bez odgovora na igru Splita. Plasman u finale potvrdio je Saša Babić u 31. minuti pogotkom za velikih i nedostižnih 3:0. Ovako je sezona za Dinamo gotova dok Split već danas očekuje susret sa Nacionalom.

SPLIT TOMMY - FUTSAL DINAMO 3:0 (2:0)

SPLIT TOMMY: Luketin, Kosor, Grcić, Vladović, Jesus Rodriguez Cruz, Ćorluka, Grbić, Suton, Marić, Koturović, Babić, Čizmić, Jukić, trener: Acosta

FUTSAL DINAMO: Škorić, Capar, Đulvat, Douglas Reed, Gagulić, Ziberi, Franja, Horvat, Čekol, Grbeša, Prgomet, Penava, Hercigonja, Bešlić, trener: Martić

STRIJELCI: 1:0 Ćorluka 6, 2:0 Jesus 17, 3:0 Babić 31