Banner crna gora

Komandanti odbrane i napada, braća Vučetić vode Brskovo u pobjede!

KMF „BRSKOVO“ – KMF „MIRABILE MODA“ 8:3 (3:1)

Sala: O.Š.Vuksan Đukić, Mojkovac gledalaca: 200, sudije: Matija Milačić i Želimir Anđelić (Podgorica)

KMF „BRSKOVO“: Tomović, D. Vučetić, S. Ćorić, Vidaković, Minić, Radonjić, Pandurica, M. Ćorić, M. Vučetić, Radulović, Ivanović, A. Ćorić.

KMF „GORŠTAK“: Živković, Kljajić, Bulatović, Marković, Adžić, Labović, Đukić, Milošević, Darmanović, Vukićević, Golubović.

Žuti kartoni: Pandurica 15’, Minić 24’ (KMF “Brskovo”) Adžić 30’ (KMF “Gorštak”)

Crveni karton: Đukić 30’ (KMF “Gorštak”)

Strijelci: Radonjić 19’, Minić 29’,36’ Vidaković 18’ M. Vučetić 18’31’39’40’ (KMF “Brskovo”) Adžić 7’, 37’ Marković 39’ (KMF “Gorštak”)

Odična partija mojkovačke ekipe, koja je od sedmog minuta gubila 0:1, ali su se u samo tri minuta domaći “osvijestili” i odmah izjednačili i preokrenuli na 3:1 do kraja poluvremena.

Do kraja utakmice, sve je bila rutina, dok kolašinci “kubure” sa nedostatkom fizičke pripremljenosti, dok imaju snage igraju, kada izgube snagu “padaju”. Ističemo izvanrednu partiju najboljeg igrača mojkovčana Milete Vučetića, koji je sa jedne strane davao i moguće i nemoguće, a njegov brat na golu Danilo Vučetić, branio nemoguće.