Derbi kola Mostarcima

• Published in BiH
Foto/ Događajnica Foto/ Događajnica

U derbiju prvog kola Premijer lige BiH snage su u hercegovačkom derbiju odmjerili Brotnjo i Zrinjski.

Plemići su slavili pobjedu od 4:2 kod viceprvaka BIH, te su tako nagovijestili da imaju visoke ambicije u novoj sezoni.

Domaći su dva puta vodili na startu utakmice. Došli su u vodstvo golom kapitena Pantića u 4. minutu, izjednačio je odmah Josip Bošković, ali je u 6. minutu Anto Galić pogodio za 2:1.

U 9. minutu poravnava ponovo Josip Bošković, a potpuni preokret sa dva gola u 20. i 28. minutu režira Ivan Ivanković.

MNK BROTNJO - HFC ZRINJSKI 2:4 (2:3)
Dvorana u Čitluku
Gledalaca: 200
Sudije: Goran Ilić (Doboj) i Aleksandar Railić (Derventa)
Strijelci: 1:0 Pantić 4, 1:1 Bošković 5, 2:1 Galić 6, 2:2 Bošković 9, 2:3 Ivanković 20, 2:4 Ivanković 28
Žuti kartoni: Pantić, Galić, Šimić (Brotnjo), Bošković, Ivanković (Zrinjski)
Isključenja: Vladimir Vladisavljević (trener HFC Zrinjski) 24

Brotnjo: J.Ivanković, Pantić, Galić, Marković, Grgić, Pehar, Bošnjak, Šimić, Granić, Prusina, Odak, Korać, D.Ivanković, Dujmović

Zrinjski: Skuhan, Ivanković, Raguž, Bošković, Livaja, Dujmović, Miličević, Sušac, Zelenika, Vukša, Vlaho, Šunjić, Marić